x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Draugų ir sporto šventė "Mes galingi su jaunu Vilnium!" (08.31)


2023-07-12
Paskutinė vasaros diena – „Draugų ir sporto šventėje“!
Vingio Stadionas

2023 m. rugpjūčio 31 d. 12 val. Centro „Eik“ bendruomenė jau septintą kartą vilniečius ir miesto svečius kviečia susitikti Vilniaus Vingio stadione, drauge pasportuoti, pažaisti ir papramogauti. Ir smagiame bendraminčių būryje paminėti ypatingą progą – su šimtąkart už mus vyresniu, bet širdyje vis dar jaunu Vilniumi, atšvęsti jo 700-ąjį gimtadienį bei pajusti išties stebuklingas mūsų visų bendrystės galias. Jos atsiskleis šventinėje eisenoje „Mano 700 žingsnių Tau, jaunas Vilniau!“, kurią palydės šaunusis „Septimos“ orkestras. Jeigu daugeliui iš mūsų nužingsniuoti tokį atstumą yra visiškai paprasta, tai vaikams ir suaugusiems su judėjimo negalia – tai tikras iššūkis. Kad jį įveiktų, Centro „Eik“ bendruomenės žmonės ištisus mėnesius stiprino savo jėgas fizinio aktyvumo užsiėmimuose. Suvienijus savo ir draugystės galias – viskas tampa įmanoma, todėl, kad “Mes galingi su jaunu Vilnium!“.

„Draugų ir sporto šventė“ aidės linksmu ir energingu DJ muzikos ritmu. Renginio dalyvius pakviesime susipažinti ir išbandyti kitokių galių žmonių sporto šakas. Kaip ir kasmet, čia vyks Lietuvos triračių sporto asociacijos organizuojamos bėgimo su triračiu varžybos VILNIUS OPEN taurei laimėti ir labai reikės jūsų galingo palaikymo Frame Running sportininkams. Kitus ratuotus šventės dalyvius pakviesime pasivaržyti vežimėlių slalomo rungtyje, o visus svečius – vaikus ir suaugusius, močiutes ir senelius – draugiškai kartu pažaisti integruotą tinklinį. Be to, gausybę nuotaikingų sportinių žaidimų visai šeimai paruoš mūsų bičiuliai, pašėlusi „Tapk čempionu“ komanda.

Aktyviausių šventės dalyvių lauks dailūs, tvarūs ir naudingi prizai bei netikėti siurprizai. Po aktyvaus sporto ir pramogų jėgas atgauti mums padės kvapni ir gardi „Kavos galios“ komandos paruošta kava. Tad kvieskite savo draugus, jaunus ir vyresnius, ir atkeliaukite pas mus! Mes pasiilgome jūsų!
 
Detalesnę programą dar paskelbsime, sekite mūsų naujienas Centro „Eik“ FB paskyroje (https://www.facebook.com/CentrasEik/) ir tinklapyje (https://www.centraseik.lt/renginiai/).
Renginys nemokamas. Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti skelbiami viešai socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.
 
Renginio organizatorius – Aktyvaus užimtumo centras „Eik“
Renginio rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė
Renginio partneris – Lietuvos triračių sporto asociacija

 

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI