x
Šriftas:
Fonas/spalva:
Iliustracijos:

Paaiškėjo Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo 5x5 berniukų finalinių varžybų nugalėtojai

2023-03-13

2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo 5x5 berniukų finalinės varžybos vyko kovo 10 dieną Vilniaus sporto mokyklos „Sostinės tauras“ sporto salėje. Čia susirinko stipriausios komandos, kurios laimėjo zoninių ir tarpzoninių varžybų etapus. Tai Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos, Telšių „Atžalyno“ progimnazijos, Pasvalio Svalios progimnazijos ir Kauno Simono Daukanto progimnazijos komandos.

Visas komandas įveikę, įmušę 11 įvarčių ir tik 2 įvarčius praleidę į savo vartus, Lietuvos čempionais tapo Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos berniukai, antri liko Kauno Simono Daukanto berniukų komanda. Trečiąją vietą lėmė įmuštų ir praleistų įvarčių santykis, kuris buvo palankus Pasvalio Svalios progimnazijos komandai.

Dėkojame sporto mokyklos „Sostinės tauras“ administracijai už suteiktą galimybę finalines varžybas vykdyti Vilniuje, vilniečių komandos sirgaliams už palaikymą.