x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Girls Night Out - Zumba Party 2024

05.25 d.

Girls Night Out - Zumba Party 2024

Vieta: NBA Basketball School Vilnius

Ar pamenate didžiausius Baltijos šalyse Zumba Auguste ir LOUD and FIT organizuojamus Zumba® renginius? Vienas įspūdingiausių renginių buvo 2018 metais didžiausias Zumba maratonas Baltijos šalyse su Loreta Bates (USA) Litexpo. Taip pat didieji Zumba vakarėliai su Italų dainininke Francesca Maria (2022), brazilišku karščiu kaitino Muh Arruda (2021), 2019 m. Helio Farias (Brazilija) ir William Flores (Peru), įsimintinieji serbai Nevena & Goran (2019 m.), 2016 m. Pedro Camacho (Dominikos Respublika) ir daugybę kitų, kuriuos organizuojame Lietuvoje jau nuo 2013 metų.
 
Šiemet renginio sceną drebins MEGA Zumba® žvaigždė, tarptautinis presenteris iš Pietų Afrikos Respublikos, Zumba Education Specialist (ZES), gerai žinomas, visų mylimas ir vienas ryškiausių pasaulinio lygio trenerių Zumba bendruomenėje - Mansoor Galant! Daugelio populiarių ir labai mylimų Zumba choreografijų kūrėjas, pavyzdžiui, viena iš naujausių, visų pamėgta choreo - Dientes: https://fb.watch/qZ4dOX_fWr/

Šis treneris savo profesionalumu, įspūdinga šokio technika, plastiškumu, laukine energija ir charizma pavergs visų širdis, dėl šito tikrai neabejojame.
Puikiai pasisekusi renginio tematika "Girls night out" jau antrus metus kviečia visas merginas ir moteris jaukiai ir smagiai praleisti popietę kartu. Laukia malonios pramogos ir staigmenos bei įvairios rėmėjų zonos, prie kurių būriavotės viso renginio metu tarsi festivalyje: gražinomės makiažo kampelyje, gaivinomės nealkoholinių kokteilių bare, atsistatinėjome kineziterapijos stotelėje, ilsėjomės ir smaližiavom poilsio zonoje su ledais, stebino mergaitiški ir pikantiški rėmėjų prizai ir žinoma fantastiška, vienijanti moteriška atmosfera - vakarėlis.
Renginys vyks labai erdvioje, tūkstantines minias talpinančioje, naujai įrengtoje NBA krepšinio arenoje, pritaikyta sportui, su puikia oro ventiliacija, tad nei erdvės, nei oro tikrai netrūks. Daug persirengimo kambarių, todėl patogiai galėsite pasidėti daiktus ir pasiruošti renginiui naujai įrengtose patalpose.
Girls night out – Zumba Party programoje – trijų valandų užvedantis Lotynų Amerikos fitneso maratonas su treneriais iš Lietuvos ir renginio žvaigžde. Laukia įspūdingas renginys, su aukšto lygio šokių technika, daug pozityvių emocijų, užvedančios muzikos, profesionalių trenerių, bei galingo Lotynų Amerikos karščio. Pasiruoškite vienam smagiausių Zumba® renginių Lietuvoje bei gerai paprakaituoti ir pasismaginti!
 
Lietuvos bei Baltijos šalių trenerių komandą paskelbsime jau greitu metu, sekite naujienas!
 
Renginio programa:
16:00 – 16:30 Atidaromos durys
16:30 – 17:00 Pasiruošimas renginiui, įvairios pramogos rėmėjų zonose, fotografavimasis ir kitos pramogos
17:00 – 20:00 Girls Night Out - Zumba party maratonas
20:00 – 20:30 Renginio uždarymas.
 
Renginio organizatorius: Zumba Auguste, Loud and Fit
 
Ankstesnių metų renginiai:
2022 Girls Night Out - Zumba party: https://bit.ly/43vIPvr
2021 Beactive night - Zumba party: https://bit.ly/3Cj3YMp
2020 Beactive night – Zumba party: https://bit.ly/3xOS9dn
2019 Beactive night – Family and kids: https://bit.ly/beactive-night-2019
2018 Beactive night – Zumba party: https://www.youtube.com/watch?v=skAulF1WTlY
2018 Latin Fest: https://www.youtube.com/watch?v=cL0hJyBdwsE
2016 Zumba & Salsaton marathon: https://www.facebook.com/ZumbaVilnius/videos/1538606706154866/
2015 Latin Fitness Marathon: https://www.youtube.com/watch?v=Sodh19AKwxs&t=9s
2013 Zumba Marathon Vilnius: https://www.youtube.com/watch?v=V1pDmh36Fkc&t=16s
 
SVARBU! BILIETAI jau netrukus!

 


Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI