x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Viršuliškių „PUMP TRACK“ parkas

1921 kv. m teritorijoje Viršuliškėse „pump track“ trasą (Viršuliškių g. 30) sudaro kalneliai ir viražai, skirti važiuoti dviračiais, riedučiais, riedlentėmis ar paspirtukais.
 
Maži bei didesni kalneliai bei posūkiai išdėlioti taip, kad važiuojant trasa (nesvarbu, kokia priemone), nereikėtų nei minti, nei spirtis, labiau patyrę sportininkai galės atlikti ir šuolius. Kitaip nei panašaus pobūdžio riedlenčių parkuose, čia galės pradėti važiuoti įvairaus lygio sportininkai ar mėgėjai su bet kokia nemotorine transporto priemone.
 
Važiuojant tokiose trasose taisyklingai valdant kūną, paskirstant jo svorį, įgaunamas pagreitis ir judama neminant pedalų. Veiksmas panašus lyg įsupant sūpynes.
 
Šioje trasoje itin svarbus saugumas, todėl šalmas yra būtinybė, nepakenktų pasirūpinti ir kelių bei alkūnių apsaugomis, dėvėti sportines pirštines. Prieš išvažiuojant į trasą, reikėtų teisingai sureguliuoti dviratį, pavyzdžiui, nuleisti sėdynę iki pat apačios, atsisakyti papildomų atributų kaip krepšelis ar stovėjimo kojelė. Judėti reikėtų ta pačia kryptimi kaip ir dauguma važinėjančių, juos stebėti, vengiant susidūrimo. Svarbu ir įvertinti savo įgūdžius bei elgtis draugiškai, palaikyti naujokus.
 
Viršuliškių „pump track“ teritorija šiuolaikiškai apželdinta, joje įrengti pėsčiųjų takai, suoleliai. 

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI