x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Vilnius Challenge 2024

06.01 d.

Vilnius Challenge 2024


„Vilnius Challenge 2024“ – vėl siekia tapti gausiausiomis miesto multi-sporto varžybomis pasaulyje! Multisporto varžybos, pasaulyje smarkiai populiarėja jau ne vienerius metus, o jų atsiradimas skaičiuoja jau gerą šimtmetį. Pirmiausiai, šio tipo varžybos buvo naudojamos kaip orientacinės pratybos Švedijos kariuomenėje, tačiau, šiomis dienomis jos vis labiau populiarėja dėl savo universalumo ir lengvo pritaikomumo: joms nebūtinas sudėtingas fizinis pasirengimas, varžybų metu itin svarbi ir greita reakcija bei gebėjimas spręsti įvairius uždavinius ir problemas. Tuo pačiu, tai puikus būdas iš kito kampo pažinti savo miestą, save ir komandos draugą.
 
„Vilnius Challenge 2024“ bus organizuojamas 2024 metais pirmąjį birželio šeštadienį. Renginio metu bus galima rinktis vieną iš keturių trasų pagal savo fizinį parengtumą.

VAIKŲ CHALLENGE
Trasa vaikams nuo 3 iki 12 metų. Bėk, lįsk, lipk, šypsokis! Vaikų Challenge kliūčių ruožas pritaikytas visiems vaikams. Be to, kiekvienas vaikas gaus atminimo dovanėlę ir marškinėlius. Kartu su vaikais kliūtis įveikinės ir super herojai.
LAISVALAIKIO (GELTONA) - apie 10 km ilgio, planuojamas trasos įveikimo laikas 1,5-4 val.

Trasa norintiems gerai praleisti laiką. Šioje trasoje gali dalyvauti visi kas nori! Laisvalaikio trasoje laukiamos šeimos su vaikais, draugų kompanijos ar įmonių kolektyvai. Puikus būdas pažinti multisporto koncepciją bei aktyviai praleisti laisvalaikį. Planuojamos rungtys: bėgimas, važiavimas dviračiu, orientavimasis, kliūčių ruožas, galvosūkiai.

NUOTYKIŲ (ŽALIA) – apie 15-20 km ilgio, planuojamas trasos įveikimo laikas 2,5-5 val.
Nori daugiau nuotykių ir iššūkių? Rinkis šią trasą ir nepasigailėsi! Bėk, mink, riedėk, spręsk galvosūkius bei orientuokis ir susitinkame Nuotykių trasoje! Žinok, jog šioje trasoje Tu tikrai sušlapsi! Planuojamos rungtys: bėgimas, važiavimas dviračiu, orientavimasis, kliūčių ruožas, riedučiai/riedslidės, virvių rungtys, vandens rungtys, galvosūkiai.

EKSTREMALI (RAUDONA) apie 25-30 km ilgio, planuojamas trasos įveikimo laikas 3,5-7 val.
Trasa skirta tiems, kurie mėgsta adrenaliną. Pasirinkusiems šią trasą teks kopti, lįsti, plaukti, leistis, minti, bėgti ir žinoma nepaklysti! Planuojamos rungtys: bėgimas, važiavimas dviračiu, orientavimasis, kliūčių ruožas, riedučiai/riedslidės, virvių rungtys, vandens rungtys, baidarės, galvosūkiai.
 
Registracija prasidės nuo Sausio 15 dienos, daugiau informacijos labas@vilniuschallenge.lt arba tel. +37068181847