x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Jeep arena

jeep_arena2

Tarybos sprendimu, arenos operavimu rūpinsis Vilniaus miesto savivaldybei priklausanti VšĮ „Active Vilnius“. Įstaigos planuose – ne tik sąlygų krepšinio treniruotėms ir varžyboms užtikrinimas, bet ir papildomos galimybės.
 
Objekto dydis, multifunkciškumas ir mobilios tribūnos sudarys galimybę rengti ne tik krepšinio, bet ir kitų sporto šakų varžybas bei išnaudoti arenos erdves renginių organizavimui. Be to numatoma areną išnaudoti ne tik komerciniais, bet ir bendruomeniniais tikslais – čia esančiomis patalpomis nustatytu metu galės naudotis bendruomenės nariai, vyks sveikos gyvensenos ir aktyvaus laisvalaikio veiklos. Dalis laikų taip pat bus paskirta įstaigoms, kurios veikia formaliojo ir neformaliojo švietimo srityje.
 
2 385 kv. m ploto „Jeep“ arena buvo pastatyta 2005 m., o 2014 m. objekte atliktas kapitalinis remontas. Šiuo metu arena atitinka visus oficialius LKL ir FIBA reikalavimus.
 
Arena šiuo metu talpina 2051 sėdimų įskaitant VIP ložę - balkoną talpinančiią 61 žmogų, po 2022 m. vasaros atnaujinimo arena planuojama, kad talpins iki 2200 sėdimų vietų.
 
Arenoje yra galimybė naudotis 3 persirengimo kambariais (1 didelė ir 2 mažesnės), spaudos konferencijų sale, dviem barais.
 
Įkainiai (su PVM):

  • 1 valanda treniruotėms - 55 Eur
  • 1 valanda varžyboms - 350 Eur
  • 1 valanda visos aikštės nuoma filmavimui – 350,00 Eur
  • Visos dienos renginiui - 3000 Eur

Viešajai įstaigai „Active Vilnius“ leidžiama taikyti 20 procentų nuolaidą komerciniams įkainiams – sporto veikloms, skirtoms moksleiviams, studentams, pensininkams ir neįgaliesiems.

jeep_arena1

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI