x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Didžiausias zumba maratonas Vilniuje grįš su trenksmu


2021-09-16

Zumba žvaigždė A. Juknė: „Emocija pas mus visada būna įspūdinga“

Jau rugsėjo 25 dieną Vilniuje vyks vienas didžiausių ir laukiamiausių zumba ir sporto renginių Baltijos šalyse – „#Beactive Night – Zumba Party”, kviečiantis žmones pasinerti į Lotynų Amerikos sportinės aistros sūkurį.

„Zumba Party“ vyks viename iš didžiausių sostinės sporto klubų – G7. Renginio metu taip pat vyks sporto dirbtuvės („workshop“), pamokėlės šeimoms, o joms pasibaigus startuos didžioji zumba fiesta. Dalyvių lauks daugiau nei dviejų valandų Lotynų Amerikos fitneso maratonas su žinomiausiais treneriais iš Lietuvos ir garsiu svečiu iš užsienio.

Sparčiai auganti zumba bendruomenė

Kai 2013 metais vienai iš pagrindinių renginio organizatorių – trenerei ir marketingo specialistei Augustinai Juknei – kilo idėja surengti fitneso šventę savo klientams, visiems sportą mylintiems vilniečiams, kolegoms treneriams, tai skambėjo kaip didelis nežinomas nuotykis, galintis nuvesti kažkur toli. Iki tol Lietuvoje tokių renginių nebuvo ir Augustė juose dalyvaudavo užsienyje.

Nors tada, kilus idėjai padaryti renginį Gedimino prospekte, mergina didžiulio rėmėjų susidomėjimo ir palaikymo nesulaukė, ji renginį padarė ir parodė, kad tai labai įmanoma. Kasmet zumba bendruomenės narių ir partnerių pagalba augo, tad ir šiandien ši iniciatyva ir energija spindinti trenerė nesustoja ir toliau rengia nepamirštamus sporto vakarėlius su svečiais treneriais iš užsienio, didele Lietuvos trenerių komanda bei stipriu užnugariu – savo komanda bei palaikymu.

Didelės pastangos, kūrybiškos idėjos ir nesibaigiantis noras pradžiuginti renginių dalyvius, juos nustebinti ir kurti pačias šilčiausias emocijas vedė link to, jog didieji kasmetiniai „Zumba Fitness“ maratonai tapo didžiausiais ir bene linksmiausiais visose Baltijos šalyse.

Juknė džiaugiasi, kad po sudėtingo laikotarpio sugrįžta renginys, žmonėms suteiksiantis emocijų, šviesos ir daug teigiamos energijos.

„Labai smagu, kad po tokio ilgo laiko ir karantino galime vėl daryti renginį. Visiems be galo trūko veiksmo, gyvos treniruotės dėl karantino nevyko labai ilgai. Dėl to liūdna buvo tiek treneriams, tiek treniruočių bei renginių dalyviams. Visi tikrai esame išsiilgę triukšmo, vienybės jausmo minioje, šūksnių ir gero šokių vakarėlio, o emocija čia visada būna įspūdinga ir net, sakyčiau, išnešanti“, - juokiasi A. Juknė.

Šių metų rugsėjo 25 dieną įvyksiantis „#Beactive Night – Zumba Party'21“ renginys dalyviams žada ne mažiau nuostabių akimirkų ir siurprizų. Vakaras gali nustebinti vien savo vieta, techniniu pasiruošimu, prie renginio dirbančia komanda bei savanoriais, o ką jau kalbėti apie dovanas, kuriamą nuotaiką ir netikėtas staigmenas renginio metu.

Žvaigždė iš Brazilijos

Jau tradiciškai šioje zumba fiestoje bus galima džiaugtis smagia ir stipria Lietuvos trenerių komanda – renginyje dalyvaus gausus būrys zumba fitneso instruktorių iš visos Lietuvos. Aukštą lietuvių lygį rodo ir pasiekimai tarptautiniame fronte – 2019 metais Augustina Juknė ir Dovydas Veiverys nugalėjo tarptautiniame „Zumba Fitness“ konkurse „Next Rising Presenter“ ir pateko tarp septynių finalo dalyvių (tarp 900 dalyvių).

Zumba maratonas išskirtinis tuo, jog tai – sveikuoliškas vakarėlis, alsuojantis sporto ir šokių dvasia. Pasiekiamos nerealios emocijos, pozityvi energija ir aplinka, natūralus džiaugsmas, tad viskas daug smagiau ir linksmiau nei bet kokiame kitame vakarėlyje.

Abejingų negali palikti ir šių metų užsienio svečias – tai žinomas ir populiarus visame pasaulyje zumba instruktorius bei dainininkas Muh Arruda iš Brazilijos. Šiuo metu Ispanijoje gyvenantis treneris yra aktyvus fitneso renginių, šokių kruizų, festivalių ir ZIN konvencijų dalyvis, pasižymintis aukšta šokio technika, scenine charizma bei nesibaigiančia energija. Treneris į Lietuvą atvyksta pirmą kartą ir jau nekantriai laukia maratono.

Taigi, šioje šventėje lauks masė žmonių, judančių vienu ritmu, muzika, pasiekianti širdies gelmes, vienybės jausmas, suartinantis kiekvieną renginio dalyvį ir trenerį, jautrios pradžios bei padėkų kupinos pabaigos. Visa tai yra „#Beactive Night – Zumba Party'21“

Pagal dabartinius reikalavimus, į renginį bus galima patekti tik su Galimybių pasu.

Renginio organizatorius: #Beactive Europos sporto savaitės koordinatorius Lietuvoje – asociacija „Sportas visiems“.

Renginio programa:

Rugsėjo 25 d. G7 sporto klubas

14:30-15:00 Atidaromos durys
15:00 Capoeira dirbtuvės
16:00 Bachata lady styling dirbtuvės
17:00-17:30 Zumba Kids maratonas
17:30-18:00 Registracija į maratoną
18:00-21:00 maratonas
21:00-21:30 uždarymas