x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Draugų ir sporto šventė


2022-08-17
Išlydėti vasarą nebus liūdna, jei tai darysite kartu su draugais. Tad kviečiame nenukabinti nosies, o čiupti už rankų savo bičiulius ir 2022 m. rugpjūčio 26 d. (penktadienį) 14 val. atkeliauti į DRAUGŲ IR SPORTO ŠVENTĘ, kuri jau 6-tą kartą šurmuliuos Vilniaus Vingio stadione. Čia, kaip įprasta, bus gausu draugiškų šypsenų, aktyvių veiklų ir sportinio azarto, prizų ir siurprizų.
Renginys skirtas visai šeimai ir draugiškas pačių įvairiausių galių žmonėms.
 
PROGRAMA
14.00 Šventės atidarymas.
Sveikinimo žodžiai šventės dalyviams, mergaičių gimnasčių pasirodymas ir aktyvus apšilimas drauge su „Afrikos būgnais“ bei „Judesio laboratorijos“ šokėjais. Šventinį ritmą palaikys nuotaikinga DJ komanda, kurioje gros regėjimo negalią turintys vaikinai.
14.20 Bėgimo su triračiais varžybos Frame Running Vilnius Open.
*14.20 – 14.35 100 m bėgimas (moterys, mergaitės)
*14.35 – 14.50 100 m bėgimas (vyrai, berniukai)
15.00 Vežimėlių slalomas.
Dalyvius kviesime įveikti specialiai paruoštą trasą, kurioje reikės vikrumo ir išmanumo. Išbandyti rungtį turės galimybę ir ne vežimėliuose judantys žmonės.
15.30 Orientacinis žaidimas (komandinis).
Komandos narių skaičius neribojamas. Komandoms taškai bus skiriami už atliktas įvairias užduotis. Trys daugiausiai taškų surinkusios komandos bus apdovanojamos. Žaidimui komandą galima registruoti iš anksto el. paštu centraseik@gmail.com
16.15 Apdovanojimai.
16.30 Vaišės.
Aktyviai sportavusius ar sportuojančius draugus palaikiusius dalyvius pakviesime užsiregistruoti ir pasiimti gardų ir sveikuolišką maisto rinkinuką.
17.00 Šventės uždarymas.
 
Nuolatinės veiklos “Draugų ir sporto šventėje”:
***Žaidimų ir edukacijų zona.
Mažiausius šventės dalyvius Centro „Eik“ edukatorės pakvies susipažinti su muzikos terapija, kartu piešti ir lipdyti, o aktyvioji „Tapk čempionu“ komanda paruoš linksmų žaidimų visai šeimai.
***Kineziterapijos ir sveikatinimosi zona.
Rūpestingieji Centro „Eik“ kineziterapeutai bus pasiruošę čia pat pagelbėti ir patarti, kaip sportuoti ne tik smagiai, bet ir saugiai.
***Smaližių zona.
Pasportavus atgauti jėgas šventės dalyviams padės gardūs „Kavos galia“ gėrimai ir su meile pagaminti socialinio restorano „Pirmas blynas“ vafliukai.
Renginio naujienas sekite Centro „Eik“ FB paskyroje. Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu centraseik@gmail.com
Esate labai laukiami!
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti skelbiami viešai socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.
 
Organizatorius
Aktyvaus užimtumo centras „Eik“