x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Gegužės 14-ąją Vilniuje vyks išskirtinis bėgimas!


2023-03-21
Gegužės 14 dieną Vilniuje geriausias visų laikų ultramaratonininkas Aleksandras Sorokinas kartu su dar keliais žinomais ilgų distancijų bėgikais iš viso pasaulio sieks pagerinti 100 kilometrų bėgimo rekordą.
 
Lietuvos sportininkas yra vienintelis pasaulio bėgikas pagerinęs net penkis pasaulio rekordus. Tarp jų yra ir dabartinis 100 km bėgimo rekordas (6 val. 5 min. ir 41 sek.), kurį jis yra pasiryžęs pagerinti Vilniuje.
 
Rekordiniame bėgime varžysis tik apie 20-30 geriausių pasaulio bėgikų, tarp kurių ir elitiniai sportininkai: prancūzas Guillaume Ruelis bei lenkas Pietas Wiersma.
Trasa drieksis greta technologijų parko „Cyber City“, įsikūrusio progresyvioje ir atsinaujinančioje Vilniaus dalyje – Naujamiestyje.
 
„Cyber City“ kieme, prie čia pat esančios finišo linijos, visų norinčiųjų palaikyti sportininkus lauksime specialiai įkurtose žiūrovų erdvėse.
Nepraleiskite progos tapti rekordinio Aleksandro Sorokino bėgimo liudininkais. Prisijunkite prie mūsų gegužės 14 dieną ir kartu stebėkite šią išskirtinę sporto istorijos akimirką.
 
Renginio programa:
6.00 – Rekordinio bėgimo startas
10.00-11.00 – Žiūrovų susibūrimas palaikant sportininkus likus paskutinėms lenktynių valandoms
12.00 – Rekordinio bėgimo pabaiga
 
Daugiau informacijos renginio puslapyje: https://bit.ly/3L4YVVK