x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Įspūdinga Zumba fiesta Vilniuje – su žinoma atlikėja iš Italijos (11.13d.)


2022-11-07

Jau lapkričio 13 dieną Vilnių vėl sudrebins įspūdinga Zumba fiesta. Kasmetinis „LOUD and FIT“ ir Augustinos Juknės organizuojamas Zumba vakarėlis šiemet kvies šėlti merginas ir moteris, o „Girls Night Out – Zumba party“ pavadintas renginys žada ne vieną staigmeną.

Zumba fiesta šįkart vyks ypač erdvioje vietoje – NBA krepšinio mokyklos arenoje. Dalyvių lauks daugiau nei dviejų valandų Lotynų Amerikos fitneso maratonas su žinomiausiais treneriais iš Lietuvos bei Latvijos ir garsiu svečiu iš užsienio.

Šiemet renginio sceną drebins Zumba pasaulinio lygio trenerė – žvaigždė, gerai žinoma ir kaip dainininkė, ir Zumba trenerė, be galo šilta ir miela asmenybe – Francesca Maria iš Italijos. Ši trenerė savo nuoširdumu, balso skardumu ir savo charizma pavergs visų širdis. Šiemet dainininkė vykdo savo naujai išleistos dainos „Sunshine Walking“ turą po Europą ir visą pasaulį, todėl nusprendė aplankyti bei tiesiogiai pristatyti šią dainą Lietuvos publikai.

„Viename iš renginių Graikijoje F. Maria susipažino su mano komandos merginomis ir labai gyrė jų energiją, atsidavimą. Ji pati vėliau man parašė ir išreiškė pageidavimą atvykti į Lietuvą“, - sakė A. Juknė.

Renginio tematika – „Girls Night Out“ – kviečia visas merginas ir moteris jaukiai ir smagiai praleisti popietę kartu, laukia malonios pramogos ir staigmenos, makiažo kampelis, nealkoholinių gėrimų baras, moteriški ir pikantiški rėmėjų prizai ir fantastiška, vienijanti moteriška atmosfera – vakarėlis.

„Laukia įspūdingas renginys su didele scena, daug šviesų ir garso bei nerealia atmosfera. „Zumbinės“ energijos ir pozityvo čia pasikrausite metams į priekį“, - kvietė A. Juknė.

Šių metų renginys NBA krepšinio mokyklos arenoje lapkričio 13 dieną prasidės 13.30 val. Zumba maratonas vyks nuo 14 iki 16.30 val.

Idėja rengti didelius ir aukšto lygio Zumba renginius A. Juknei kilo 2013 metais. Nors pradžia nebuvo lengva, po truputį renginys augo ir tapo vis labiau žinomas. Dabar didieji kasmetiniai „Zumba Party“ maratonai tapo didžiausiais ir bene linksmiausiais visose Baltijos šalyse.

„Lietuvoje Zumba kultūra vis labiau auga. Šiais metais pastebime, kad daug žmonių iškart puolė pirkti bilietus ir registruotis. Anksčiau daug kas laukdavo iki paskutinės minutės. Žmonės greičiau reaguoja, nes žino, kas jų laukia. Pastarieji pora renginių vyko su baime dėl COVID-19, todėl žmonės dabar yra pasiruošę atsipalaiduoti ir mėgautis tikra Lotynų Amerikos atmosfera. Jau dabar aišku, kad šių metų renginys bus didesnis nei buvo pastaraisiais metais“, - sakė A. Juknė.

Charizmatiška ir žinoma Lietuvos Zumba trenerė, tarptautinių konkursų dalyvė ir prizininkė A. Juknė pabrėžia, kad Zumba vakarėlis yra skirtas visoms.

„Tos, kurios lanko treniruotes, turės puikią galimybę pamatyti daug skirtingų stilių, užsienio ir Lietuvos žvaigždes. Naujokės taip pat neturėtų išsigąsti, nes viskas vyksta paprastai, vakarėlio principu. Čia nėra būtina turėti kažkokių gabumų šokti ar Zumba patirties. Tereikia mėgti muziką, šokius, koncertus ar sportą“, - šypsojosi A. Juknė.

Anksčiau „Zumba Party“ renginiuose Lietuvoje yra pasirodę svečiai iš Brazilijos, Karibų, Peru, Serbijos, Nyderlandų, USA, Latvijos ir daugybe kitų šalių. Vienas įspūdingiausių renginių vyko 2018 metais, kai „Litexpo“ rūmuose surengtas didžiausias Zumba maratonas Baltijos šalyje su žymiąja Loreta Bates.

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI