x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

JAUNIMO (14-24 m.) jogos ir meditacijos kursas pradedantiesiems


2022-03-25

Kviečia prisijungti į tęstinį jogos bei meditacijos kursą pradedantiesiems, kurį sudaro 20 jogos užsiėmimų, vyksiančių iki 2022 m. birželio mėn. vidurio.

Tęstinė jogos praktika leis tiesiogiai pajausti užsiėmimų naudą:

  • sumažės nerimas ir vidinė įtampa;
  • sustiprės imunitetas;
  • atsiras daugiau vidinės ramybės ir džiaugsmo;
  • normalizuosis miego kokybė;
  • pasikoreguos laikysena;
  • padidės dėmesingumas;
  • geriau pažinsite savo vidinę savijautą ir fizinį kūną.

UŽSIĖMIMAI VYKS KIEKVIENĄ 1-DIENĮ IR 3-DIENĮ 16:30 - 18:00 VAL. GYVAI MŪSŲ STUDIJOJE (Slucko g. 3, II a., Vilnius) IR PER ZOOM PROGRAMĄ INTERNETU.

Užsiėmimus veda Jolanta Dzemydienė - sertfikuota Hatha jogos (Yoga Centar Sombor, Serbia, 2014 m.) ir aštanga jogos trenerė bei IBMT (integruotos kūno judesio terapijos) praktikė. Nuo 2015 metų ji aktyviai praktikuoja jogos mokymą įvairaus amžiaus žmonėms, veda grupinius užsiėmimus ir asmenines praktikas, organizuoja stovyklas.

SVARBU
Kadangi dalyvių skaičius labai ribotas, norime, kad registruotųsi tie žmonės, kurie galės/norės lankyti visą užsiėmimų ciklą. Užsiregitravusiems atsiųsime daugiau informacijos el. paštu.

Užsiėmimai yra NEMOKAMI, nes jie tai sporto projekto „Sąmoningas aktyvumas ir sveikatinimas visoms amžiaus grupėms” dalis, kuris yra bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.

REGISTRACIJA ir daugiau informacijos:  https://docs.google.com/forms/d/1V2Zc8noSWXJQ4LYyt88QTc6yoVCFF_M0bSOCY-qIt-Y/edit?usp=sharing

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI