x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Jubiliejinis Vilniaus sporto festivalis kvies žmones atrasti aktyvaus gyvenimo šaltinius


2021-08-17
Vytauto Dranginio nuotr.

Rugsėjo 3-5 dienomis Lietuvos sostinėje vyks jau dešimtasis „Vilniaus sporto festivalis“, šiemet šurmuliuosiantis Lukiškių aikštėje ir Baltojo tilto sporto aikštyne.

Šis renginys, kurį organizuoja VšĮ „Active Vilnius“, trečius metus iš eilės vyks „Sostinių dienų“ metu, todėl tai puiki galimybė ne tik sudalyvauti kultūrinėje programoje, bet ir išbandyti dar nematytas sporto šakas arba atrasi naują sportinį užsiėmimą.

„Vilniaus sporto festivalis tapo didžiausiu kasmetiniu sportiniu renginiu mūsų mieste. Per tris dienas čia apsilanko ir su įvairiausiomis sporto šakomis susipažįsta tūkstančiai vilniečių. Dažnai toks pirminis susidomėjimas atveda tiek vaikus, tiek suaugusius ir į nuolatines treniruotes. Kitaip tariant, festivalio svečiai ne tik pramogauja, bet ir ieško savęs, tad savivaldybės komanda, kuri yra atsakinga už fizinio aktyvumo skatinimą, džiaugiasi galėdama tiek finansiškai, tiek idėjiškai prisidėti prie šio renginio“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas.

Išbandyti Vilniaus sporto festivalyje tikrai bus ką. Jau dabar yra per 60 sporto ir aktyvaus laisvalaikio organizacijų, kurios kvies susipažinti su jų vystomomis veiklomis. Tradiciškai vyks pasirodymai ant Lukiškių aikštėje šalia didžiulio ekrano  bus organizuojamos intriguojančios varžybos.

Rugsėjo 3 dieną festivalį atidarys gatvės muzikos šokių programa su ANT studija. Vėliau lauks „Power Hit Radio“ iššūkis – prisitraukimai prie skersinio ir didelio susidomėjimo kasmet susilaukiantis Lietuvos gatvės gimnastikos čempionatas. Įspūdingi gimnastų triukai neabejotinai vėl privers visus aikčioti.

Rugsėjo 4 dieną Lukiškių aikštėje dominuos sporto galiūnai. 100 stipriausių atletų iš Lietuvos bei kaimyninių šalių susigrums trečią kartą organizuojamose „Lithuanian Fitness Challenge“ varžybose. Jėgos, ištvermės, valios ir kantrybės reikalaujančių varžybų organizatoriai sieks iki paskutinės akimirkos išlaikyti paslaptyje pilną užduočių sąrašą, bet visiems jau dabar aišku, kad lengva nebus. Renginio metu žiūrovai galės išvysti bandymą pagerinti Lietuvos rekordą tempiant net du automobilius einant ant rankų.

Rugsėjo 5 dieną Vilniaus sporto festivalis žmones kvies šokti. Scenoje vyks linijinių šokių festivalis, Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės liaudiškų šokių ansamblio „Neris“ parodomoji programa, zumba fiesta su charizmatiškuoju „Crazyfrench“. Vėliau bus surengtos Vilniaus sporto festivalio gatvės šokių kovos ir dar vienas intriguojantis sporto renginys – štangos spaudimo varžybos „Ironvytas Bench Press“.

Tuo tarpu Baltojo tilto sporto aikštyne visą savaitgalį vyks paplūdimio teniso turnyrai, bus rengiami krepšinio turnyras „Vilnius visiems“, ekstremalaus sporto varžybos su „Terra Sport“ ir Lietuvos atviras paplūdimio imtynių čempionatas, o sportuoti kvies Vilniaus miesto sporto mokykla „Tauras“.

Festivalio dalyvių ir renginių sąrašas nuolat pildosi, todėl tai bus tikra sporto fiesta.

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI