x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Sostinėje vyks virtualios varžybos "Aplenk BUS'ą"


2023-03-20

Kovo 20-oji yra minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Bėgimo klubas "Wild Souls" kviečia saugoti tai, kas mums visiems svarbiausia - gamtą, ir rinktis judėjimą. Tikime, kad kelių stotelių atstumą pasirinkdami įveikti aktyviai eite arba bėgte, o ne važiuodami, mes galime prisidėti prie transporto priemonių sukeliamos taršos mažinimo ir planetos išsaugojimo.

Skelbiame iššūkį - „Aplenk BUS‘ą“! Pasaulinės Žemės dienos proga, visą savaitę, nuo kovo 20 iki 26 dienos, Vilniuje vykstančio iššūkio metu, rinkitės judėjimą ir įrodykite, kad galite aplenkti net troleibusą ar autobusą.

Sumaniai susiplanuokite bėgimo maršrutą taip, kad startavę kartu su troleibusu ar autobusu pirmoje stotelėje, paskutiniąją pasiektumėte pirmi. Bėkite jums patogiu metu, tiesiausiu ir greičiausiu susiplanuotu maršrutu (nebūtinai palei troleibuso ar autobuso maršruto kelią), tyrinėkite miestą ir džiaukitės pavasariu.

„Aplenk BUS‘ą“ iššūkis yra puiki proga pabandyti bėgimą ir išbandyti savo jėgas. Bėgimas yra ne tik gera fizinė veikla, bet ir padeda gerinti savijautą, sumažinti stresą ir pagerinti miego kokybę. Be to, jis taip pat gali suteikti malonumo ir patirties, norint išbandyti save ir savo galimybes.

Dalyvavimas „Aplenk BUS‘ą“ iššūkyje taip pat leidžia prisijungti prie didelės bendruomenės, kuri siekia prisidėti prie planetos išsaugojimo. Galite pasidalinti savo patirtimi, motyvuoti kitus ir kartu kurti sveikesnę ir draugiškesnę aplinką.

Nemokamą registraciją ir kitą informaciją rasite renginio puslapyje - www.facebook.com/events/610160770456236?ref=newsfeed ar bėgimo klubo “Wild Souls” Facebook paskyroje.