x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Šuolių į vandenį čempionate Vilniuje – lyderių pergalės


2023-06-06

Šuolių į vandenį čempionate Vilniuje – lyderių pergalės - LTU Aquatics

Pajėgiausi Lietuvos šuolių į vandenį atstovai savaitgalį varžėsi šalies čempionate Vilniuje. Sostinės Lazdynų baseine sportininkai ne tik išsiaiškino, kas šiuo metu yra stipriausi, bet ir pasitikrino jėgas prieš svarbiausius tarptautinius startus.

Vilnietė Urtė Valeišaitė pelnė aukso medalį merginų šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje. Teisėjai jos pasirodymą įvertino 199,90 balo.

Praėjusiais metais iškovotą čempionės titulą apgynusi U. Valeišaitė džiaugėsi pasirodymu savo pagrindinėje rungtyje, nors priekaištų sau ir turėjo.

„Manau, kad visai neblogai sušokinėjau. Gaila, pora šuolių nepasisekė nuo 1 m tramplino, bet kitais esu patenkinta. Programa nuo bokšto buvo visai stabili. Džiaugiuosi, nes šuolius reikėjo išmokti greitai“, – sakė ji.

Bokšto rungtyje sportininkė užėmė antrąją vietą (163,80), o čempione čia tapo irgi vilnietė Vita Šlajūtė.

Ji taip pat buvo pirma ir šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, kur iš viso surinko 213,30 balo.

„Žinau, kad aš galėjau geriau. Nors šuoliuose nuo 3 m tramplino užėmiau pirmą vietą, vis tiek manau, kad galėjau geriau pasirodyti. Yra šuolių, dėl kurių man šiek tiek gaila, bet aš džiaugiuosi, kad rezultatai vis tiek yra labai geri“, – nulipusi nuo apdovanojimų pakylos kalbėjo sportininkė.

Jaunoji šuolininkė kartu su dar dviem lietuviais šiuo metu ruošiasi dalyvauti Europos žaidynėse. Pasak kalbintų sportininkų, dabar komandai įtemptas laikotarpis – visi daug ir sunkiai dirba bei nori kuo geriau pasirengti laukiančioms varžyboms.

„Dedu daug pastangų, tikrai labai stengiuosi. Aišku, yra jaudulys, yra stresas. Tikrai bijau šito starto, niekada nesu dalyvavusi tokio rango varžybose. Nežinau, tikiuosi, kad gerai pasirodysiu. Tikiuosi geriausio“, – sakė V. Šlajūtė.

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI