x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Unikalus visame pasaulyje bėgimas su emocija grįžta – „Insane Run“ leis pajusti visas gamtos stichijas


2021-08-27
Organizatorių nuotr.

Bėgimo renginiai Lietuvoje atrado savo nišą. Žmonės aktyviai dalyvauja bėgimuose ir taip prisideda prie sveiko gyvenimo būdo. Geras pavyzdys greitai užkrečia kitus žmones – draugus, artimuosius, bendradarbius, todėl judėti jau tampa ne tik naudinga, bet ir madinga.

Renginių organizavimo įmonės UAB „Mapa Holding“ savininkas Mantas Paliokas praėjusiais metais nusprendė, kad bėgimas gali suteikti dar daugiau emocijų ir surengė beprotiškiausiu bėgimu pavadintas „Insane Run“ varžybas. Sostinės Vingio parke bėgikai turėjo įveikti 3,5 km trasą su net septyniomis natūraliomis ir dirbtinėmis kliūtimis.

„Žmonėms tokiu ilgu ir sudėtingu pandeminiu laikotarpiu labai trūksta emocijų, aktyvių pramogų, todėl norime, kad per sportą žmonės galėtų švęsti. Praėjusiais metais tokį renginį organizavome pirmą kartą, todėl suprantame, koks tai didelis iššūkis, tačiau žmonių atsiliepimai, emocijos ir atmosfera atpirko visą triūsą. Labai džiaugiamės, kad šiais metais vėl turėsime nepakartojamą bėgimo fiestą. Pažadame dar daugiau staigmenų“, - sakė M. Paliokas.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=xKibqahDFP0

Organizatoriai praneša, kad šių metų renginys sostinės Vingio parke vyks rugsėjo 17 dieną. Visų aktyvių žmonių vėl lauks unikali 3,5 km trasa, kurioje teks susidurti su „Perskindol“ ugnies stichija, „Cocoxim.lt“ tropine audra, šalčio zona, kalnais, kosmoso platybėmis, sniego zona ir uraganiniu vėju.

Trasa neabejotinai bus skambi, ekstremali pojūčiais ir užburianti savo unikaliai sukurtomis gamtos stichijomis, kurios paliks neišdildomus įspūdžius ir atsiminimus.

„Insane Run 2021“ buvo planuojamas gegužės mėnesį, tačiau dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos, jis yra perkeltas į rugsėjo mėnesį.

Dėl saugumo ir galimybės kontroliuoti srautus, bėgimas bus suskirstytas į atskirus startus: moksleivių ir suaugusiųjų. Dalyvių registracija renginio dieną nevyks. Dalyvių startiniai paketai bus išduodami tik varžybų dieną renginio miestelyje.

Moksleiviams šis bėgimas, kaip ir praėjusiais metais, yra nemokamas. Moksleiviai kiek trumpesnėje distancijoje startuos 18 ir 19 val. 21.15 val. vyks „Insane run“ apšilimas, o pagrindinis startas bus duotas 21.30 val.

Šių metų renginį papuoš vieni žymiausių Lietuvos didžėjų. Jau moksleivių programoje savo kūrinius leis DJ Mamania, o vakarinėje dalyje prie jo prisijungs ir DJ Jovani.

Vakarinėje renginio programoje (nuo 20 val.) gali dalyvauti asmenys, tik turintys galimybių pasus (pasiskiepijus, persirgus, atlikus testą), arba turintys ES skaitmeninį COVID sertifikatą (vakcinacijos ir persirgimo dalis), ar neigiamus PGR testo rezultatus, galiojančius renginio dieną.

„Insane Run“ komanda ir toliau atsakingai dirba rengdama būsimą renginio programą, naujas pramogines kliūtis ir apgalvodama, kad starte nebūtų susibūrimų, būtų įgyvendintos visos saugumo priemonės ir reikalavimai, nuolat konsultuojasi su parko direkcija ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos skyriais dėl būtinų reikalavimų sporto renginiams saugumo įgyvendinimo užtikrinimo.

Visi renginio dalyviai gaus startinius paketus su įvairiomis rėmėjų dovanomis, o visi finišavusieji bus apdovanoti specialiais „Insane Run“ medaliais. Aktyviausios komandos bus apdovanotos dovanų čekiais ir rėmėjų prizais. Gausiausia valstybinio arba nevalstybinio sektoriaus organizacija taip pat bus apdovanota taure bei rėmėjų prizais.

„Insane Run 2021“ bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Renginio įvykis soc. tinkle: https://www.facebook.com/events/1011323616032153

Facebook paskyra: https://www.facebook.com/InsaneRun/

Instagram paskyra: https://www.instagram.com/insane_run/

Renginio puslapis: www.insanerun.lt