x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

„Active Vilnius“ vadovaus Gintas Teslia


2021-09-13

Šių metų vasaros pradžioje permainų sulaukusi Vilniaus miesto savivaldybės įstaiga „Sveikas miestas“ nuo šiol turi ne tik naują pavadinimą „Active Vilnius“, bet ir naujų tikslų bei ambicingų planų, jiems įgyvendinti išrinktas naujas direktorius Gintas Teslia.

„Perorganizuotai „Active Vilnius“ ir naujam jos vadovui keliama užduotis vilniečių judėjimą ir sveikatingumą skatinti ne tik proginiais renginiais, bet ir patogia infrastruktūra, patrauklia kasdienei aktyviai veiklai. Linkiu G. Tesliai sėkmės dirbant šia kryptimi“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.  

„Viena didžiausių „Active Vilnius“ ambicijų – tapti pavyzdiniu sporto infrastruktūros planavimo, priežiūros ir operavimo kompetencijų centru. Gerokai daugiau dėmesio bus skiriama Vilniaus miesto sporto infrastruktūros plėtrai, jos priežiūrai ir kokybei. Įstaiga užsibrėžė didinti kokybiškos sporto infrastruktūros prieinamumą, skatinti bendruomenių  fizinį aktyvumą, jaunimo judėjimą ir negalią turinčių žmonių įtraukimą į sporto veiklas. Organizacijos laukia ir nemažai iššūkių, vienas jų – patalpų nuomos „Active Vilnius“ sistemos optimizavimas. Ji turi būti skaitmenizuota, o kartu ir maksimaliai aiški, kuo paprastesnė ir patogiai prieinama visiems vartotojams – tiek bendruomenėms, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims“, – sako VšĮ „Active Vilnius“ vadovas G. Teslia.

Organizacijoje bus neišvengta ir su valdymo struktūra susijusių pokyčių – pereinama iš vienasmenio valdymo į kolegialų, suformuota valdyba.

„Tai iš esmės padės išgryninti ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Įmonėje atsiras daugiau skaidrumo, aiškumo, paprastumo, skaitmenizavimo. Kaip įstaigos vadovas ir lyderis privalau padėti suprasti įstaigos tikslus ir skatinti efektyviai jų siekti. Tad didelį dėmesį skirsiu komandai. Sieksiu suburti tokią, kurioje kiekvienas galėtų panaudoti asmeninį potencialą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, skatinsiu nuolat mokytis ir tobulinti kompetencijas. Stengsiuosi sukurti tokias sąlygas, kurios leistų atsiskleisti naujiems lyderiams, o organizacija taptų nuolat besimokančia bendruomene, kurioje dominuotų pozityvus mikroklimatas“, – pabrėžia G. Teslia.

Išrinktas VšĮ „Active Vilnius“ vadovas G. Teslia yra baigęs strateginio organizacijų valdymo studijas Mykolo Romerio universitete, įgijo magistro laipsnį. Ilgą laiką dirbo privačiame sektoriuje, septynerius metus vadovavo UAB „Pramogų projektai“, turi statybų plėtros patirties. Naujasis vadovas renkasi sportišką, aktyvų laisvalaikį.