x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

#Beactive Night – Zumba Party'21 sugrįžta!


2021-09-09

Ar pamenate didžiuosius #Beactive Night Zumba Fitness® renginius? 2018 metais praūžusį didžiausią Zumba Fitness® maratoną Baltijos šalyse su Loretta Bates bei 2019 metais surengtą fiestą su nerealiaisiais Nevena & Goran? Jau daugybę metų iš eilės Vilnių stebinę Zumba Auguste renginiai su svečiais iš Karibų, Brazilijos, Peru, Serbijos, Nyderlandų, JAV tęsia tradiciją ir šiemet žada ne mažiau įspūdingesnį renginį.

#Beactive Europos sporto savaitės iniciatyva, Rugsėjo 25 d., Vilniuje, Sporto ir sveikatingumo klube G7 (krepšinio salėje), įvyks vienas smagiausių bei didžiausių Zumba Fitness® maratonų šiemet.


Įtraukiantis vakarėlis skirtas visiems  – ir sportu bei šokiu besidomintiems asmenims, ir Zumba Fitness® mylėtojams, ir vakarėlių mėgėjams, išsiilgusiems renginių ir garsios muzikos! Turėsime renginio dalį vaikams ir šeimoms!

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, skatinanti sportą  ir fizinį aktyvumą  visoje Europoje. Sužinok daugiau www.beactive.lt 

Dalyvius šokdins ir džiugins aktyvi Lietuvos trenerių komanda ir nuostabusis bei charizmatiškasis šokėjas, dainininkas ir Zumba instruktorius Muh Arruda iš Brazilijos!