x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Festivalis „Jaunas kaip Vilnius“ - užsuk į ACTIVE VILNIUS erdvę!


2023-07-21
2023 m. liepos 25-ąją, Vilniaus globėjo Kristoforo dieną, Vilniui švenčiant 700 metų jubiliejų, miestas vėl taps unikalia muzikos arena.
 
Nemokamo „Jaunas kaip Vilnius“ muzikos festivalio programa Vingio parke:
 
17:00 ATVERIAMI FESTIVALIO VARTAI
Visoje teritorijoje veiks įvairios veiklos vaikams ir suaugusiems, užkandžių zonos bei edukacijos
18:00 ĮSPŪDINGA LIETUVOS ŽINOMIAUSIŲ ATLIKĖJŲ PROGRAMA
LIETUVOS NACIONALINIO OPEROS IR BALETO TEATRO SIMFONINIO ORKESTRO KONCERTAS
Koncertuoja kartu su operos solistais: Edgaru Montvidu, Aušrine Stundyte, Ieva Prudnikovaite ir Kostu Smoriginu. Orkestrui diriguoja maestro Ričardas Šumila.
LIETUVOS ATLIKĖJŲ DUETŲ VAKARAS
Žinomiausi Lietuvos atlikėjai bus sujungti į skirtingų žanrų duetus ir atliks populiariausius bei legendomis tapusius kūrinius. Scenoje pasirodys Monika Liu su Benu Aleksandravičiumi (ba.), Jessica Shy su Igoriu Kofu (Lemon Joy), Vaidas Baumila su Aleksandru Ivanausku-Fara, Gabrielius Vagelis su Monika Linkyte, Mantas Jankavičius su Evgenya Redko, Algirdas Kaušpėdas su ,,Kamanių Šileliu“ ir kt.
21:30 UŽSIENIO GRUPIŲ ,,CLEAN BANDIT“ IR ,,BASTILLE“ KONCERTAI
BRITŲ ELEKTRONINĖS MUZIKOS GRUPĖS ,,CLEAN BANDIT“ KONCERTAS
Nepraleiskite progos išgirsti visame pasaulyje klausytojų mylimos grupės pasirodymą gyvai, ir, žinoma, nemokamai.
Festivalyje „Jaunas kaip Vilnius“ pasirodys britų elektroninės muzikos grupė „Clean Bandit“! Daugybė gerbėjų keliasi ir gulasi su jų hitais kaip „Rather Be“, ,,Rockabye“, ,,Symphony”, ,,Solo“, ,,Tick Tock“ ir t. t. Klasikinę ir elektroninę muziką jungiantis skambesys, tokių kompozitorių kaip Mozarto ar Beethoveno kompozicijų panaudojimas šokių muzikos hituose ir kviestinių dainininkų, tarp kurių tokie vardai kaip Demi Lovato, Jess Glynne, Zara Larsson, Ellie Goulding, išgarsino grupę pasaulyje.
 
Daugiau apie grupę skaitykite čia: https://www.700vilnius.lt/.../clean-bandit-pasirodys.../
 
VIENOS GEIDŽIAMIAUSIŲ EUROPOS MUZIKOS FESTIVALIŲ GRUPĖS ,,BASTILLE“ KONCERTAS
Ši roko grupė nepaliks abejingų ir sukurs energingą vakarėlį Vingio parke. Švęskime Vilniaus 700-ąį jubiliejų kartu su viena įsimintiniausių britų grupių!
Viena geidžiamiausių Europos muzikos festivalių grupių – britų „Bastille“ gros nemokamame „Jaunas kaip Vilnius“ festivalyje! Londono ketveriukės hitai „ Pompeii“, „Good Grief“, „Of The Night“, „Things We Lost in the Fire“ ir kiti užkariavo viso pasaulio gerbėjų širdis. Energingi, akimirksniu užvedantys publiką šėlsmui muzikantai su merginų numylėtiniu, vokalistu Danu Smithu, žavi dar ir kūrybingais dainų tekstais su užuominomis apie mitologiją ar kultinius filmus.
 
Daugiau apie grupę skaitykite čia: https://www.700vilnius.lt/.../festivalio-jaunas-kaip.../
 
Taip pat festivalyje tarp pagrindinių koncertų pasirodys ,,Vilnius JJAZZ Ensemble''. Tai profesionalių džiazo atlikėjų orkestras, vadovaujamas lietuvių kompozitoriaus Jievaro Jasinskio. Ansamblis taip pat ėmėsi Vilniaus 700 gimtadienio vėliavnešio vaidmens ir kartu su Vilniaus miesto savivaldybe dovanojo Vilniaus miestui nepamirštamą gyvos muzikos šventę.
 
01:00 FESTIVALIO PABAIGA
 
Vedėjai Ignas Krupavičius ir Gabrielė Martirosian.
Daugiau apie festivalį „Jaunas kaip Vilnius“galite skaityti čia: www.700vilnius.lt/jaunaskaipvilnius
Vilnius per jaunas, kad švęstų vieną dieną, todėl šventę pradėsime jau liepos 21 d. Jūsų lauks plati kultūrinė programa, ypatingi susitikimai, diskusijos ir audiovizualiniai reginiai. Daugiau skaitykite čia: https://www.700vilnius.lt/.../vilniaus-700-jubiliejaus.../