x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Šalia Valakampių II paplūdimio atvertas modernus sporto ir laisvalaikio aikštynas


2023-06-30
Nuotr. Sauliaus Žiūros
Apleisti teniso kortai prie sostinės Valakampių II paplūdimio virto moderniu „Vaidilutės sporto ir laisvalaikio aikštynu“. Savivaldybė atnaujino laisvalaikio erdvę, kuri jau laukia paplūdimio tinklinio, lauko teniso, gimnastikos treniruoklių, padelio mėgėjų. Šiuo aikštynu taip pat naudosis ir Tauro sporto mokykla.
 
„Daugelį metų šioje vietoje buvo uždari teniso kortai, užžėlusi tinklinio aikštelė ir didelė asfaltuota neįveiklinta kietos dangos aikštė. Matydami potencialą čia pritraukti aktyvaus laisvalaikio mėgėjus ir sportininkus, nusprendėme šią erdvę perplanuoti ir paversti moderniu sporto aikštynu bendruomenei. Svarbiausia, vilniečiai ir miesto svečiai juo galės naudotis be išankstinės registracijos ir visiškai nemokamai“, – sako Vilniaus meras Valdas Benkunskas.
 
Aikštyne įrengtos dvi paplūdimio tinklinio aikštelės su gaudyklėmis, aptverta lauko teniso aikštelė bei dvi padelio aikštelės. „Vaidilutės sporto ir laisvalaikio aikštyne“ taip pat įrengtas treniruoklių kompleksas. Įrenginėjant treniruoklių erdvę, išskirtinis dėmesys skirtas treniruoklių kokybei ir ilgaamžiškumui bei plačiam jų pasirinkimui.
 
Aikštyno atnaujinimui miestas iš biudžeto lėšų skyrė beveik 200 tūkst. eurų. Modernizacija pradėta balandį, tad visi darbai – nuo buldozerio atsiradimo sklype iki atidarymo – atlikti vos per tris mėnesius. Objekto priežiūra toliau rūpinsis Savivaldybės įstaiga „Active Vilnius“. Vilniečiai ir miesto svečiai aikštynu galės naudotis be išankstinės registracijos ir visiškai nemokamai.
 
Vaidilutės aikštyno atidarymo šventės metu visi galėjo pasimokyti žaisti padelio tenisą su RATO padelio arenos profesionaliais treneriais,  sporto mokykla „Sostinės tauras“ kvietė į tinklinio aikšteles, o teniso gerbėjai galėjo įvertinti bei išbandyti naujuosius teniso kortus kartu su Balžeko teniso akademija.
 
Šiuo metu atnaujinamas 21 sporto aikštynas prie mokyklų, 11 darželių sporto aikštelių, taip pat prasidėjo Fabijoniškių betoninio skate parko įrengimas, o šį mėnesį startuos Viršuliškių PumpTrack parko įrengimo darbai ir medinių skate parkų įrengimas Trakų Vokėje bei Šeškinėje.

Parašykite mums

Turite klausimų, pastebėjimų dėl sporto aikštynų? Parašykite:
* - privaloma informacija
SIŲSTI