x
Šriftas:  
Fonas/spalva:  
Iliustracijos:  

Nemokami savigynos seminarai

03.26 d.

Nemokami savigynos seminarai

NEMOKAMI SAVIGYNOS SEMINARAI

Vilniaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Active Vilnius“, bendradarbiaudamos su „Savigynos akademija“, kviečia vilniečius į atvirus savigynos užsiėmimus didžiuosiuose Vilniaus sporto objektuose.

Vienas iš šio organizuojamo projekto tikslų – savigynos treniruočių ir teorinių užsiėmimų metu suteikti žmonėms kasdieniame gyvenime lengvai pritaikomų žinių apie prevenciją bei pavojingų, konfliktinių situacijų išvengimą. Prevencija yra pirminis ir pagrindinis raktas į saugumą, mokantis ne tik numatyti potencialiai pavojingas situacijas, bet ir asmeninio atsakingumo bei racionalaus apdairumo tikslingai siekiant jų išvengti.

Tai bus 4 nemokami savigynos seminarai, rengiami vis kitame Vilniaus miesto rajone ir juose esančiuose „Active Vilnius“ valdomuose sporto objektuose.

Projekto dalyviai bus supažindinami ir apmokomi taisyklingai naudotis asmens savigynos priemonėmis, tokiomis kaip dujinis balionėlis ir taktinis žibintuvėlis.

Nemokami seminarai vyks kiekvieną kovo mėnesio sekmadienį.

*Kovo 5-osios sekmadienį sostinės gyventojai kviečiami į Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmus (Žirmūnų g. 1E) . Juose užsiėmimas prasidės nuo 12 val. ir tęsis iki 13:30 val. krepšinio salėje.

 *Antrąjį kovo sekmadienį, kovo 12 d.,  seminaras bus organizuojamas Pilaitės futbolo manieže (Įsruties g. 3; 1 ir 2 aikštėje) nuo 20 val. iki 21:30 val. SVARBU IŠSKIRTI, jog futbolo kupole šiuo metu yra 6-9 laipsniai šilumos, tad dalyvius kviečiame apsirengti šilčiau.

*Trečiąjį kovo sekmadienį, kovo 19 d., nemokamas seminaras vyks NBA akademijoje (Žemynos g. 14) nuo 15 val. iki 16:30 val.

*Paskutinysis atviras užsiėmimas visuomenei bus organizuojamas naujajame Lazdynų baseine (Erfurto g. 13, sporto salėje) kovo 26 d. nuo 13 val. iki 14:30 val. (LAISVŲ VIETŲ JAU NĖRA)

Seminarų dalyviai kviečiami su savimi turėti vandens, užrašų knygelę, rašiklį, geriamo vandens, dujų balionėlį ir žibintuvėlį (jeigu turite). Rekomenduojama vilkėti judesių nevaržančią aprangą ilgomis rankovėmis bei mūvėti sportinę salės avalynę.

Šiuose seminaruose gali dalyvauti žmonės nuo 13 iki 80 metų. Pasirengimo lygmuo yra nesvarbus.

Nemokamus seminarus visuomenei ves Žilvinas Šriubša, „Savigynos akademijos“ vadovas, kalėjimų tarnybos specialiųjų kompetencijų mokytojas; treneris ne kartą yra sprendęs konfliktą su peiliu ginkluotu žmogumi, šiuo metu dirba saugos darbą Vilniaus naktiniuose baruose bei turi 4 metų darbo stažą buvusiame Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime. 

Patariama į užsiėmimus atvykti keliomis minutėmis anksčiau.

Registracija į pasirinktą nemokamą savigynos seminarą vyksta el. p. info@activevilnius.lt.

Rašant elektroninį laišką, tiesiog reikia nurodyti savo vardą ir pavardę bei seminaro datą, kuriame ketinate dalyvauti. Taip pat nėra draudžiama tam pačiam žmogui dalyvauti ir visuose atviruose užsiėmimuose, tačiau atsižvelgiant į sporto objektų dydžius, dalyvių skaičius bus ribojamas.